Актуальні проблеми застосування законодавства України про доступ до публічної інформації органами державної влади і місцевого самоврядування

25.02.2013
Версія для друкуВерсія для друку

обговорять завтра на круглому столі

26 лютого 2013  року  відбудеться засідання круглого столу на тему: «Актуальні проблеми застосування законодавства України про доступ до публічної інформації органами державної влади і місцевого самоврядування». Захід проводиться Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації спільно з Асоціацією міст України.

Серед учасників круглого столу – народні депутати України, працівники Апарату Верховної Ради України та секретаріату Уповноваженого з прав людини, представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці та юристи, зокрема, автори чинного Закону України «Про доступ до публічної інформації», члени робочої групи з підготовки прийнятого в першому читанні законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» (у новій редакції) та Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 0947 від 12 грудня 2012 року. Асоціацію міст України представлятиме консультант Центру правової допомоги містам В.Мягкоход.

Захід відбудеться за адресою:  вул. М. Грушевського, 18/2, 2-й поверх, кім. № 12.

Початок: о 14.00.